Проведення опитувань

В місті Стрий діє громадська організація «Регіонально інформаційно-навчальний та комунікаційний центр». Діяльність Інформаційно-навчального центру має за мету: підтримку громадських ініціатив стриян, які спрямовані на сталий розвиток самоорганізації та покращення життя місцевої громади і реалізуються шляхом їх активізації, виховання та навчання, для створення умов розвитку бізнесу, покращення екології, підвищення безпеки, захисту прав виборців у виборчому процесі та поліпшення інфраструктури за допомогою кращого міжнародного досвіду та впровадження інноваційних технологій.

 

В даний час проводиться робота: по вивченню громадської думки по створенню ОТГ в Стрийському районі, вивчаються проблемні питання регіону, іде підготовка та навчання громадян до роботи у складі виборчих комісій, надаються правові консультації.

Комунікаційний центр готовий провести опитування думки громадян як в інтернеті, так і роздачею анкетного матеріалу. Запрошуємо небайдужих громадян долучатися до волонтерської діяльності.

Про проведення опитування, результати вивчення громадської думки будуть публікуватися на нашому сайті. Просимо звернути увагу! При проведенні опитування волонтери повинні мати посвідчення та договір про співпрацю встановленого зразка. http://rinkc.stryi.org/
Опубліковано у Різне. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *